O nas

Inside Park to lekkość wyboru i swoboda współpracy. Dlatego drzewo i ptak to nasze symbole, znaki, które określają naszą wizję działania.


Laskowski Nieruchomości to zaproszenie dla swobodnego wyboru nieruchomości, a także spacer po wnętrzach, spotkania i rozmowy o miejscach, które mają inspirować, stworzyć dom lub rozbudzać kreatywność i sprzedawać. W jednym miejscu odkryją Państwo wolne przestrzenie do życia i biznesu, mające szansę stać się tymi docelowymi, spełniającymi wszelkie kryteria.


Obalamy mit, że wybór i kupno nieruchomości to stres i mnóstwo dylematów. Wolność wyboru, spokój przy podejmowaniu decyzji i wsparcie na każdym etapie współpracy – to nasz cel. Wierzymy, że cały proces może być przyjemny i lekki, jak wyjście na spacer.


Współpraca z nami jest bezpieczna i stabilna, nasze doświadczenie i wiedza są filarem, na którym klienci mogą się oprzeć. Co więcej, Inside Park to lekkość wyboru i swoboda współpracy. Dlatego drzewo i ptak to nasze symbole, znaki, które określają naszą wizję działania.


Laskowski Nieruchomości to agencja nieruchomości działająca w grupie Inside Park zrzeszającej specjalistów zajmujących się wnętrzami, finansami, nieruchomościami. Jesteśmy zespołem ekspertów do spraw kupna i wynajmu lokali, architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz. Doradzamy jak bezpiecznie zainwestować i pomnożyć Twój kapitał.


Dajemy klientom wybór i zapraszamy ich na spacery po nieruchomościach. To nasz sposób, by w komfortowej atmosferze zaprezentować wiele miejsc w ciągu jednego spotkania. Wiemy, że nie lubią Państwo czekać i chcą podjąć decyzję jak najszybciej. Zatem zapraszamy!Naszą misją jest poprowadzić klientów przez cały etap wyboru i kupna nieruchomości. Dlatego też stworzyliśmy komplementarną, kompleksową ofertę, otoczyliśmy się specjalistami z różnych dziedzin w branży, by widzieć na twarzach naszych klientów ulgę, spokój i zadowolenie. Dajemy poczucie bezpieczeństwa, dzielimy się wiedzą i pomagamy dokonać skutecznych wyborów. Robimy nieruchomości, od A do Z.


Chcemy zmieniać branżę nieruchomości w Polsce. Pracujemy na innowacyjnych rozwiązaniach, by móc swobodnie porozmawiać o Państwa planach. Zatem, jakiej nieruchomości Państwo potrzebują?
Inside Park to miejsce, w którym klienci znajdą pomoc, wiedzę, oszczędzą czas, a w konsekwencji tego – pieniądze. Gwarantujemy, że już niedługo właśnie ta nieruchomość, która tak bardzo się Państwu podoba, będzie w zasięgu ręki.


Jesteśmy profesjonalistami w branży nieruchomości, którzy ambitnie chcą ją ulepszać i rozwijać. Jesteśmy firmą, która najlepiej w branży odciąża klienta na każdym etapie kupna nieruchomości.Nasze biuro jest dla Was otwarte:

Pn - Pt od 9:00 do 18:00

Sobota od 10:00 do 14:00

Poza tymi godzinami mamy wolne lub pracujemy w terenie, zawsze do Was oddzwonimy :)


Zespół

Pokaż wszystkich