Aranżacje wnętrz


Praca nad kompleksowym projektem wnętrza oraz zaplanowaniem remontu trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Efekt finalny tych decyzji będzie Wam towarzyszył przez długie lata, dlatego w Inside Park wyciągamy do Was pomocną dłoń również w tym zakresie.


Zarekomendujemy współpracę z najlepszymi specjalistami z branży wykończeniowej, elektrycznej, hydraulicznej, stolarskiej i wielu innych. Podzielimy się doświadczeniami zbieranymi przez długi czas, byś Ty nie musiał go tracić.


W planowaniu nowej przestrzeni wspomoże Cie architekt wnętrz, który już na spotkaniu zapoznawczym przedstawi ofertę na wykonanie projektu oraz usług wchodzących w zakres prognozowanych prac.


Jeśli zainwestowałeś pieniądze w nieruchomość na wynajem lub na sprzedaż, potrzebujesz kompleksowej obsługi w zakresie projektu, remontu, oraz kogoś kto będzie czuwał nad budżetem całej inwestycji, nasi specjaliści są osobami z którymi powinieneś się spotkać w pierwszej kolejności. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, który poświęcisz sobie.


Zadzwoń śmiało również wtedy, kiedy nie jesteś pewien nieruchomości, która chcesz nabyć - projektowanie Twojego wymarzonego domu zaczyna się bowiem jeszcze przed jego zakupem, wspólnie sprawdzimy czy spełnia on Twoje potrzeby lub jakie ma szanse by po adaptacji takim się stać.


Zapraszamy na Facebooka


Dane firmy:

Inside Park spółka z o.o. Wood Mood spółka komandytowa

ul. Prosta 12-14/2, 87-100 Toruń

KRS:0000633729, NIP: 9562319378

Facebook

remonty.alicja@gmail.com, 883 356 432