Dane Firmy


Inside Park spółka z o.o. Laskowski Nieruchomości spółka komandytowa to grupa firm zrzeszająca specjalistów zajmujących się wnętrzami, finansami, nieruchomościami. Jesteśmy zespołem ekspertów do spraw kupna i wynajmu lokali, architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz.


Naszą misją jest poprowadzić klientów przez cały etap wyboru i kupna nieruchomości. Dlatego też stworzyliśmy komplementarną, kompleksową ofertę, otoczyliśmy się specjalistami z różnych dziedzin w branży, by widzieć na twarzach naszych klientów ulgę, spokój i zadowolenie. Dajemy poczucie bezpieczeństwa, dzielimy się wiedzą i pomagamy dokonać skutecznych wyborów. Robimy nieruchomości, od A do Z.


Chcemy zmieniać branżę nieruchomości w Polsce zapewniając klientowi komplementarną usługę w nieruchomościach. Pracujemy na innowacyjnych rozwiązaniach, by móc swobodnie porozmawiać o Państwa planach. Zatem, jakiej nieruchomości Państwo potrzebują?


Inside Park to miejsce, w którym klienci znajdą pomoc, wiedzę, oszczędzą czas, a w konsekwencji tego – pieniądze. Gwarantujemy, że już niedługo właśnie ta nieruchomość, która tak bardzo się Państwu podoba, będzie w zasięgu ręki.


Jesteśmy profesjonalistami w branży nieruchomości, którzy ambitnie chcą ją ulepszać i rozwijać. Jesteśmy firmą, która najlepiej w branży odciąża klienta na każdym etapie kupna nieruchomości.

Dane Firmy:

Inside Park sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Prostej 12-14/2.

Wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Toruniu

VII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000657782,

NIP: 956-23-22-280

biuro@insidepark.pl, 883 356 436