Dla Agentów


Naszym celem wewnątrz firmy jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i umiejętności. Wymagający Klienci stymulują nasz rozwój a my jesteśmy pasjonatami rozwoju. Stąd zaproszenie dla Ciebie na platformę e-learningową.


Kliknij tutaj i zrób quiz z nieruchomości.


Znaj swoją cenę bo nasze usługi nie są bezpłatne. Uczymy się po to, aby być innowacyjną firmą, która ma jasno i klarownie określone plany i cele działania.


Jesteśmy zgranym zespołem, motywuje nas perspektywa rozwoju, wizja awansu i nieograniczone zarobki.

Chodzimy elegancko ubrani, trzymamy się dress code'u, pracujemy w zdrowej i przyjaznej atmosferze. Jesteśmy nowocześni, mamy czystą, prostą i intuicyjną stronę www. Klienta obsługuje jedna konkretna osoba znana z imienia i nazwiska. Stawiamy na Personal Branding bo człowiek kupuje drugiego człowieka. W naszej firmie Ty jesteś najlepszą wizytówką. A klient jest dla nad najważniejszy, zawsze do Niego oddzwonimy, każde połączenie jest dla bardzo cenne bo to praca z ludźmi :)


Robimy nieruchomości od A do Z czyli świadczymy dla klienta kompleksową usługę. Wyręczamy Go, tym samym oszczędzamy Jego czas, a Jego czas to $$$ dla nas. Nasza komplementarna usługa jest reakcją na potrzeby rynku, obecnie każda chwila jest cenna a przestrzeń między zyskiem i czasem wypełniamy MY - Najlepsi Agenci Nieruchomości.