Gwarancja Bezpieczeństwa Transakcji


Jako doświadczeni Doradcy ds. nieruchomości, wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo transakcji kupna lub sprzedaży nieruchomości. Nad każdą naszą transakcją pracuje minimum dwóch doświadczonych Agentów nieruchomości. W niektórych transakcjach zaangażowanych jest nawet 5-6 osób. Stąd wypracowaliśmy standard pracy, która pozwala nam zaoferować Tobie 100% Gwarancji Bezpieczeństwa Transakcji.


Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości sprawdzenia transakcji przez kancelarię prawną która sprawdzi krok po kroku etapy transakcji zadzwoń. Sporządzimy dla Ciebie certyfikat gwarancji transakcji który będzie podpisany przez radcę prawnego lub adwokata oraz licencjonowanego pośrednika nieruchomości, właściciela naszej firmy i Agenta prowadzącego Twoje zlecenie. Zweryfikujemy dla Ciebie wiarygodność dokumentów, potwierdzimy dane osób stawających do transakcji. Pozwoli to Tobie spokojnie spać w nowym własnym M a my zabezpieczymy umowę tak abyś mógł wprowadzić się w wyznaczonym terminie.


Usługa jest płatna, ale bezpieczeństwo transakcji przy tak ważnych życiowych decyzjach jest nadzwyczaj istotne.


Dlatego też zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację w Twojej sprawie. Jeśli nie jesteś naszym klientem to tym bardziej usługa jest dedykowana dla Ciebie. Pisemne potwierdzenie bezpiecznej transakcji jest więcej warte jak 1000 słów.