Podziękowanie i reklamacje


Jako liderzy rynku nieruchomości chcemy zmierzyć się z wszystkimi informacjami zwrotnymi jakie towarzyszą Państwu podczas współpracy z nami. Zależy nam i na tych ciepłych słowach, jak również krytycznych. Dzięki przekazanej przez Państwa reklamacji będziemy mieli możliwość stymulować swój rozwój i polepszać jakość usług co jest naszym celem.


Ten kto nic nie robi - nie popełnia błędów. Dlatego jeśli coś się Państwu nie spodobało w współpracy z nami - proszę opisać to w e-mailu reklamacje@laskowskinieruchomosci.pl Gwarantujemy odpowiedź w ciągu 7 dni i rozpatrzenie reklamacji w nieprzekraczalnym terminie 30 dni.


Natomiast jeśli byliście Państwo zadowoleni z współpracy z nami gorąco zachęcamy do podzielenia się z nami doświadczeniami i spostrzeżeniami, które są godne pochwały i docenienia. Nasza firma to głównie kapitał ludzki więc miłe słowa z Państwa strony zapewne dodadzą skrzydeł i wywołają uśmiech na twarzy. Podziękowania można kierować na adres podziekowania@laskowskinieruchomosci.pl lub biuro@laskowskinieruchomosci.pl


Zobaczcie Państwo ile osób nas poleca i rekomenduje klikając w treść tego zdania.


Na każde zgłoszenie na pewno odpowiemy a klienci, którzy przekażą nam istotny feedback mogą liczyć na nagrody.
Z góry dziękujemy

Laskowski Nieruchomości w ramach

grupy Inside Park